piątek, 12 lipca 2013

Sandały Source Classic

- X Strap Patent - specjalny system mocowania pasków opatentowany w USA
- EXC - wyściółka antywstrząsowa
- technologia A.R.T - odporne na ścieranie gumowe podeszwy o fakturze wspomagającej przyczepność.
- funkcja klapka (Slip on Option)
- automatyczne dostosowanie się podeszwy do kształtu stopy
- specjalny proces antybakteryjny zapobiega przykremu zapachowi i rozmnażaniu bakterii.
- klamry na krawędziach zabezpieczają system pasków
- szybkoschnące paski
- trzywarstwowa konstrukcja podeszwy
- gwarancja zielonego punktu (Green Dot Guarantee)
- ekologiczna torba do transportu

Technologia A.R.T - to oryginalne mieszanki najlepszych gum używanych przez Source, bardzo odporne na ścieranie. Podeszwa gwarantuje długotrwałą przyczepność oraz wentylację od strony stopy. Dodany środek antybakteryjny zapobiega powstawaniu przykrych zapachów - info ze strony producenta

Gwarancja zielonego punktu - na spodzie w okolicach 1/4 długości podeszwy od strony wewnętrznej patrząc od czubka sandała czyli tuż pod dużym palcem u nogi znajdują się zielone punkty. Dopóki są widoczne można oddać do naprawy w ramach gwarancji jednak nie dłużej niż 4 lata od zakupu - jak to wygląda w praktyce nie wiem. W moim przypadku po 4 sezonach użytkowania w jednym sandale nadal są resztki zielonego punktu, być może wpływa na to waga osobnika jaki nosi sandały, im cięższy tym szybciej się ściera.

Bardzo udany zakup, sprawdziły się doskonale podczas naszego wyjazdu do Gruzji. Obawialiśmy się trochę że ich spartańskie wykonanie takie jak brak wyściółki i sztywność podeszwy będą powodowały obtarcia. Nic takiego nie miało miejsca. Leżą na stopie jakby to były buty, a nie sandały. Dzięki trzywarstwowej twardej podeszwie doskonale sprawdzają się jako treki, dopasowują się do stopy, a specjalny środek jakim sa powleczone niweluje przykre zapachy. Nosząc je nie odczuwa się tak jak w innych tego typu produktach "latania" na stopie. Jedynym ich minusem jest waga. (Ocena 4+/5)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz